Új vagyok itt

Isten hozott!

Üdv a Fókusz Gyülekezet honlapján! Itt igyekszünk válaszolni azokra a kérdésekre, amelyek gyakran felmerülnek az érdeklődőkben.

Milyen egy istentisztelet?

Az alkalmak elején zenészeink és énekeseink vezetnek bennünket néhány dicsőítő dal éneklésében. Ennek célja, hogy hitünket megvalljuk és Jézust dicsőítsük. (A dalok szövege ki lesz vetítve, hogy mindenki be tudjon kapcsolódni az éneklésbe.) Ezután az igehirdetés következik. Fontosnak tartjuk, hogy az igehirdetéseink alapja a Biblia legyen. Arra törekszünk, hogy a ma emberének nyelvén szólva, aktuális üzenetet adjunk át a mai világ kihívásaira válaszolva. A célunk, hogy megismerjük Istent és az Ő akaratát az életünkre nézve. Az igehirdetés után az imádkozás következik. Végül 1-2 dicsőítő dallal szoktuk zárni az istentiszteletet.

Elhozhatom a gyermekeimet?

Igen, nyugodtan el lehet hozni őket. Az istentisztelet alatt a gyerekek külön foglalkozáson vehetnek részt, ahol koruknak megfelelően hallanak bibliai történeteket, kézműveskednek és játszanak. Külön szobát biztosítunk a kismamák számára is.

Hogy történik az adakozás?

Az adakozás teljesen önkéntes. Vendégektől, érdeklődőktől semmiképpen nem várjuk el, hogy bekapcsolódjanak az adakozásba. A gyülekezeti tagoknak pedig perselyezéssel lehetőséget adunk az adakozásra, mivel úgy hisszük, hogy az adakozásunk fontos része az imádatunknak.

2020-09-30(1).jpg

Mikor és hol vannak az alkalmak?

Vasárnap délután 17:00-kor kezdődnek, a Montázs épületében.

1119 BUDAPEST, VAHOT UTCA 14/b

Hogy kell öltözködni?

Ahogy természetes. A többség hétköznapi, kényelmes ruhában jön. Nem fontos kiöltözni.

Ha vannak kérdéseim…

A „Kapcsolat” fülecskénél találod az elérhetőségeinket. Keress minket bátran, szívesen válaszolunk a kérdéseidre!